تماشا کنید: ویدیوهای تبلیغاتی جدید نوکیا موبایل

nokia mobile bothie video

در یک سال و نیم گذشته، اچ ام دی گلوبال و شرکای بازاریابی خود، مجموعه ای از بهترین ویدیوهای تبلیغاتی مربوط به موبایل که ما در چند سال گذشته شاهد آنها بوده ایم را منتشر کرده اند که هر یک جذابیت خاص خود را داشته اند. نام تجاری نوکیا به خودی خود خاطره انگیز و هیجان انگیز است و زمانی که با داستان سرایی های خلاقانه این شرکت همراه می شود، هر کسی را احساساتی می کند. اکنون نوکیا موبایل دو ویدیو تبلیغاتی جدید منتشر کرده که همانند آگهی های پیشین این شرکت، جالب هستند.

این ویدیوها، یک خط داستانی بسیار ساده دارد که حالت بوثی (bothie) دوربین و نسخه ۴+۶۴ نوکیا ۶٫۱ برای بازار هند را تبلیغ می کند. این ویدیوها ساده و کوتاه هستند و به نظر می رسند که تاثیرگذار نیز بوده اند، چرا که تنها در یوتیوب یکی از آنها ۱۳ میلیون بار و دیگری نزدیک به ۷ میلیون باز مشاهده شده است. اکنون شما را به تماشای این دو ویدیو زیبا دعوت می کنیم.

بر خلاف تصور اولیه بسیاری از افراد، باید بگویم که حالت بوثی یک گزینه بسیار مفید در گوشی موبایل به شمار می آید. ترکیب یک عکس سلفی با یک عکس معمولی چیز جدیدی نیست، اما نوکیا موبایل آن را به شیوه ای مناسب تبلیغ می کند و کاربردهای زیبای آن را نشان می دهد.

به هر حال، اچ ام دی تلاش های خود در زمینه بازاریابی را در مقایسه با سال اول افزایش داده و این امر مطمئنا تاثیر مثبتی بر فروش دستگاه های این شرکت خواهد داشت، به ویژه نوکیا ۷ پلاس که در حال حاضر بهترین دستگاه این شرکت نسبت به قیمتش به حساب می آید.

نظر شما در مورد این ویدیوها چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *