"/> وودافون و نوکیا یک تماس هولوگرافی را از طریق شبکه 5G به نمایش گذاشتند | مای نوکیا

وودافون و نوکیا یک تماس هولوگرافی را از طریق شبکه ۵G به نمایش گذاشتند

Vodafone-Malta-and-Nokia-Holo-call

هولوگرافی هایی که به صورت زنده اجرا می شوند چیز جدیدی نیست. مایکل جکسون از این روش استفاده کرده، مدونا نیز از آنها بهره برده، و با شبکه های ۵G که جای شبکه های ۴G را خواهند گرفت، هولوگرام ها حتی بیش از این مورد استفاده قرار می گیرند. ۵G سرعت شبکه های موبایل را بسیار بالا می برد و در نتیجه شاهد تاخیر کمتری خواهیم بود، به این ترتیب از هولوگراف ها به طور موثری در تماس ها استفاده خواهد شد. به راحتی می توان گفت که جنگ ستارگان به واقعیت بدل شده است.

شرکت Vodaphone Malta تماس هولوگرافی را در Delta Summit در Ta’ Qali به نمایش گذاشته که ما همگی پیش از این، آن را در فیلم جنگ ستارگان دیده بودیم. Summit از آنجایی که رویدادی است که در آن نوآوری های دیجیتالی به نمایش گذاشته می شود، مکان ایده آلی برای نشان دادن چنین چیزی است. این تماس حاصل همکاری بین Vodafone Malta و نوکیا بوده که در جریان کنسرت زنده Malta Philharmonic Orchestra, Rockestra و Red Electrick انجام شده است. در حالی که نوازندگان در حال اجرای زنده بودند دو خواننده Joe Roscoe و Lara Dimech بر روی صحنه حاضر نبودند بلکه در جایی بسیار دورتر در Vodafone’s HQ در Luqa قرار داشتند. البته این امر مانع از اجرای روان آنها نشد و امکانات شبکه های ۵G را نیز به نماش گذاشتند.

به نظر شما، آیا ما به زودی از تماس های هولوگرافی استفاده خواهیم کرد؟ آیا می توانید سناریوی استفاده از تماس های هولوگرافی را پیشنهاد دهید؟

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محمد کریم خواه 10/10/2019 :: 23:48

    ما هم باید چن سالی حرام است و حلال است بشنویم ،خون دل بخوریم تا بتونیم استفاده کنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *