ثبت نام

چرا HMD باید در MWC 2017 درباره گوشی‌های نوکیا ۸ و نوکیا ۹ صحبت کند؟!

Nokia-P1- nokia 8 – leak-photo-colour-schemes-mwc-2017-818343

مدتی قبل گزارش‌هایی منتشر شد که خبر از این می‌دادند که HMD قصد ندارد در رویداد MWC 2017 از دستگاه‌های رده بالا و پرچم‌دار نوکیا ۸ و نوکیا ۹ رونمایی کند. اکنون قصد داریم به ابعاد مختلف این شایعات بپردازیم و توضیح دهیم که چرا این شرکت باید در این رویداد مهم به پرچم‌داران جدید نوکیا اشاره کند.

طبق شنیده‌ها ممکن است که پرچم‌داران اندرویدی نوکیا پیش از اواخر سه ماهه‌ی دوم – اوایل سه ماهه‌ی سوم ۲۰۱۷ وارد بازار نشود و این احتمال وجود دارد که در MWC 2017 ما شاهد معرفی آن‌ها نباشیم. ولی این موضوع ممکن است که تغییر کند، زیرا که عدم اشاره به پرچم‌داران اندرویدی نوکیا در این مراسم واقعاً برای طرفداران نوکیا ناامید کننده و ناراحت کننده خواهد بود.

در حالی که نوکیا ۶ با فروش خوب خود در چین افتخاراتی به دست آورد، ولی نمی‌توان انکار کرد که وجود پرچم‌دار شایسته برای ورود قدرتمند به عرصه‌ی جنگ گوشی‌های هوشمند لازم و ضروری است. HMD در حال دنباله روی از همان استراتژی قدیمی نوکیا، یعنی سرویس دهی با دستگاه‌های مختلف برای پوشش دادن به تمام بازه‌های قیمتی امکان پذیر، می‌باشد. اما تیم مدیریتی این شرکت باید درک کنند که صحبت نکردن و یا نشان ندادن پرچم‌دار نوکیا می‌تواند آسیب بزرگی به آن‌ها بزند و بسیاری از مشتریان بالقوه را ناامید کند. وجود پرچم‌داران جدید علاوه بر این که حاشیه سود بالایی را تضمین می‌کنند، بر روی تمام محصولات شرکت نیز تأثیر خواهند گذاشت و بسیاری از نظرها را به سمت شرکت و محصولات آن جلب خواهند کرد.

البته لازم به ذکر است که تمام آن چه که ما درباره‌ی آن صحبت می‌کنیم بر اساس شنیده‌های ما است. ممکن است HMD برنامه‌های بسیار بهتری برای دستگاه‌های خود داشته باشد. این به هیچ وجه عاقلانه نیست که آن‌ها یک محصول ناپخته و کامل نشده را رونمایی و در بازار عرضه کنند، زیرا که سبب ناراحتی مشتریان خواهد شد، اما نشان دادن یک تیزر و یا یک اشاره‌ی کوچک به این پرچم‌داران در طول این رویداد ضروری به نظر می‌رسد و این کار باید صورت گیرد.

تا کنون خبرهایی در رابطه با رونمایی از دستگاه‌های نوکیا ۳، نوکیا ۵، نوکیا ۶ و نوکیا ۳۳۱۰ در نمایشگاه MWC 2017 منتشر شده که می‌توانید آن‌ها را در مطالب پیشین مطالعه کنید ولی همان طور که گفته شد اطلاعات خاصی در مورد پرچم‌داران نوکیا در دست نیست و ما هنوز نمی‌دانیم که این شرکت قصد دارد چه سیاستی را در قبال دستگاه‌های رده بالای خود داشته باشد.

منبع: NOKIAPOWERUSER

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نماد اعتماد الکترونیکی

خرید حضوری

ساماندهی

logo-samandehi