امکان مقایسه گوشی ها در وب سایت رسمی نوکیا فراهم شد

NOkia-phones-compare

همین چند روز قبل بود که شرکت نوکیا وب سایت رسمی خود را با ظاهری جدید به روز رسانی کرد و تغییراتی در بخش های مختلف آن به وجود آورد. حالا این شرکت گزینه جدیدی را نیز به این وب سایت جدید خود اضافه کرده که برای بسیاری از کاربران می تواند مفید باشد.

در این بخش جدیدی که به وب سایت نوکیا اضافه شده، شما در حال حاضر می توانید تا سه گوشی نوکیا را در کنار یکدیگر مقایسه کنید. شما حتی می توانید گوشی های اندرویدی و ساده کلاسیک را نیز با یکدیگر مقایسه کنید، چرا که این دو گروه از همدیگر تفکیک نشده اند. مطمئنا شما نوکیا ۸ سیروکو را با نوکیا ۸۱۱۰ ۴G مقایسه نخواهید کرد، ولی مقایسه این گوشی موزی شکل با نوکیا ۱ یا مقایسه های دیگری از این دست، موضوع تعجب آوری نخواهد بود.

اضافه شدن چنین بخشی به وب سایت نوکیا کاملا خوشحال کننده است، ولی انتظار می رود این شرکت فنلاندی جزئیات بیشتری از دستگاه های خود را وارد لیست مشخصات آنها کند تا کاربران بتوانند دستگاه مورد نیاز خود را بهتر انتخاب کنند. همچنین این شرکت باید مشخصات دستگاه های خود را یکپارچه تر اعلام کند. به عنوان مثال، برای بعضی از مدل ها، شما می توانید رزولوشن صفحه یا نسخه بلوتوث دستگاه را مشاهده کنید، ولی برای برخی دیگر به این جزئیات اشاره ای نشده است.

برای ورود به بخش مقایسه گوشی ها در وب سایت رسمی نوکیا، روی این لینک کلیک کنید.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *