اسمارت فون جدید نوکیا TA-1388 در چین گواهینامه دریافت کرد

new-Nokia

حدود دو سال پیش، نوکیا موبایل از آنجایی که FIH با استناد به عملکرد ضعیف تجاری از نظر حجم فروش و سود ناخالص و سودآوری گوشی های آینده آن زمان نوکیا همکاری با HMD Global را نپذیرفت مجبور به تغییر ساختار رویکرد خود شد. نتیجه این تغییر ساختار جهانی در چین این بود که این کمپانی تمرکز کامل خود را از اسمارت فون ها به فیچرفون ها تغییر داد و حتی پشتیبانی از دستگاه های موجود را قطع کرد.

دیدن چنین استراتژی از این کمپانی در بزرگترین بازار اسمارت فون جهان باعث شگفتی نبود. با این حال، نوکیا موبایل در نیمه دوم سال گذشته با اسمارت فون های مقرون به صرفه نوکیا C3 و نوکیا C1 پلاس به این بازار بازگشت. حتی نوکیا 8.3 5G توسط یکی از نهادهای نظارتی چین موسوم به CQC تایید شد، در این مورد تنها HMD Global می داند چه اتفاقی افتاده است.

به هر صورت، حدود پنج ماه بعد از ورود نوکیا C1 پلاس یک اسمارت فون دیگر راه خود را به بازار چین باز کرد. نوکیا TA-1388 جدید از آداپتور برق 10W(5V , 2A) پشتیبانی می کند. این گوشی توسط Sprocomm Technologies که نوکیا C3 و نوکیا C1 پلاس را برای این کشور ساخته تولید می شود. شایان ذکر است که بازار چین بعد از دو سال فاصله اسمارت فون نوکیایی که با شارژری بیش از ریت 5 وات تولید شده را دریافت خواهد کرد، چرا که آخرین گوشی در این بازار نوکیا X71 بوده است.

جدیدترین توییت Nokibar طراحی پشت و سایز باتری دو اسمارت فون جدید سری C که نوکیا C20 پلاس و نوکیا C30 نامیده می شوند را به نمایش گذاشته و یکی از این دو گوشی ممکن است وارد چین شود. شایعه شده که نوکیا C20 پلاس یک باتری 5000 میلی آمپر ساعتی در اختیار دارد، در حالی که نوکیا C30 دارای یک باتری 6000 میلی آمپر ساعتی است که تا به اکنون بزرگترین باتری موجود در گوشی های نوکیاست.

نوکیا TA-1388 ممکن است یکی از این دو دستگاه باشد، اما آیا شارژر 10 وات برای آن کافی است؟ سایت TENAA بایستی به زودی عکس های این دستگاه را منتشر کند چرا که اولین تصویر از این گوشی به طور اتفاقی در ماه آوریل افشا شد. به این ترتیب، نوکیا موبایل هم اکنون سه گوشی برای بازار چین در نظر گرفته که شامل دو فیچر فون 4G و یک اسمارت فون 4G می شود.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *