تست اندروید 11 روی نوکیا 1 پلاس در فاز نهایی قرار دارد

nokia_1_Plus-DESIGN

در حالی که برخی کاربران بیشتر مشتاق دانستن درباره اسمارت فون های آینده نوکیا هستند، بیشتر کاربران گوشی های نسل آخر نوکیا در پی ارتقا دستگاه های خود به اندروید 11 هستند. یکی از این دستگاه ها نوکیا 1 پلاس است که قرار است در سه ماهه سوم سال 2021 آپگرید نهایی سیستم عامل اندروید 11 گو را دریافت کند.

اسمارت فون های سری نوکیا 1 سال 2019 به بعد با سیستم عامل اندروید 11 گو حدود دو ماه پیش در Geekbench مشاهده شد. اکنون، وودافون استرالیا دستگاهی را به صفحه به روزرسانی هفتگی نرم افزاری خود با وضعیت “آزمایش در حال انجام است” برای به روزرسانی ویژگی اندروید 11 اضافه کرده است. نوکیا 1 پلاس یکی از چهار گوشی نوکیایی HMD Global بود که وودافون با ارائه سیم کارت خود در استرالیا عرضه کرد. اپراتور تله کام آزمایشات خود را حدودا از 14 ماه می آغاز کرده است.

این نکته حاکی از آن است که نوکیا موبایل نزدیک به اعلام انتشار جهانی این به روزرسانی است که در آخرین مراحل آزمایش قرار دارد. با این حال، اگر وودافون استرالیا این به روزرسانی را مطابق با نیازهای خود نبیند، این به روزرسانی را به سازنده باز می گرداند. و شرکت مخابراتی زمانی که به روزرسانی بازبینی شده را از سازنده دریافت کرد دوباره این آزمایش را شروع می کند.

به همین دلیل است که برخی از شرکت های مخابراتی و حتی برخی از کشورها از لیست موج به روزرسانی خارج می شوند. البته این مانع از انتشار به روزرسانی نوکیا موبایل، در صورتی که تاییدهای لازم را داشته باشد، به دیگر بازارها و مناطق و شرکت های مخابراتی نمی شود. نوکیا موبایل یک ماه فرصت دارد تا به همه جزئیات رسیدگی کرده و اندروید 11 گو برای نوکیا 1 پلاس در زمان مقرر منتشر کند.

جدای از آن، نوکیا موبایل هنوز حداقل پنج اسمارت فون دیگر را باید در سه ماهه دوم از سال جاری میلادی یا ماه ژوئن (خرداد) به اندروید 11 آپگرید کند. در حال حاضر، این به روزرسانی کار بزرگی برای این کمپانی محسوب می شود، خصوصا اینکه بعد از دریافت اندروید 11 توسط نوکیا 2.4 در تاریخ 26 آوریل به این طرف بیش از یک ماه است که هیچ گوشی جدیدی آن را دریافت نکرده است.

به هر صورت، در زیر وضعیت اسمارت فون های نوکیا که در صف انتظار دریافت اندروید 11 قرار دارند آورده شده است:

گوشی هایی که این به روزرسانی را دریافت کردند:

نوکیا 8.3 5G، نوکیا 3.2، نوکیا 2.3، نوکیا 8.1، نوکیا 4.2، نوکیا 2.2 و نوکیا 2.4.

گوشی هایی که پیش بینی شده در ماه ژوئن به روزرسانی را دریافت کنند:

نوکیا 1 پلاس، نوکیا 1.3، نوکیا 1.4، نوکیا 3.4، نوکیا 5.3، نوکیا 5.4 و نوکیا 8V 5G UW

گوشی هایی که پیش بینی شده پیش از شروع سه ماهه چهارم سال 2021 به روزرسانی را دریافت کنند:

نوکیا 6.2، نوکیا 7.2 و نوکیا 9 پیورویو.

آیا اندروید 11 را بر روی گوشی نوکیایی خود دریافت کرده اید؟ از عملکرد آن راضی هستید؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • Karo 03/06/2021 :: 15:14

    بلاخره خبر خوب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *