تولید و توزیع لوازم جانبی جدید نوکیا با همکاری HMD Global و Strax

Nokia-products-1

HMD Global و Strax با همکاری یکدیگر طیف وسیعی از لوازم جانبی جدید برند نوکیا را توسعه و توزیع خواهند کرد. این همکاری شامل اسپیکرهای وایرلس قابل حمل نوکیا که اخیرا معرفی شده و کیس های محافظ جدیدترین اسمارت فون های نوکیا می شود.

Strax کمپانی است که در طراحی، تولید و ارائه لوازم جانبی موبایل شهرت دارد. دفتر مرکزی آنها در شهر ترویزدورف ایالت نوردراین-وستفالن کشور آلمان قرار دارد اما دارای دفاتری در سراسر جهان نیز  می باشد. این کمپانی در حال حاضر با آدیداس در زمینه اکسسوری کار می کند و مالک لوازم جانبی صوتی برند اربانیستا نیز هست.

بالاخره نوکیا موبایل شروع به سرمایه گذاری بیشتری در حوزه لوازم جانبی کرده و حتی پست ریاست بخش لوازم جانبی HMD Global را در اختیار دارد که Alex Lambeek آن را اداره می کند.

مشتاق دیدن محصولات بیشتری هستیم مانند نوکیا پاور ایربادز و اسپیکرهای قابل حمل که می توانند به تقویت این برند کمک کنند. امیدواریم، Strax منابعی برای تولید لوازم جانبی با کیفیت خوب در اختیار داشته باشد. شاید مهمتر از منابع، توانایی Strax در برجسته تر کردن بیشتر لوازم جانبی نوکیا در بازار باشد و از آنجایی که Strax محصولات بسیار متنوعی را از طریق کانال های مختلف به فروش می رساند به نظر می رسد ابزار این کار را در اختیار دارد. برخی لوازم جانبی با کیفیت نوکیا وجود دارد که هنوز نمی توان آنها را در بازار یافت بنابراین این همکاری گامی در جهت مثبت خواهد بود.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *