نوکیا بیکن 2 را با قابلیت پشتیبانی از Wi-Fi 6 معرفی کرد

Nokia-Beacon-2

بعد از معرفی بیکن 3، بیکن 1 و بیکن 6 بیکن جدید Wi-Fi 6 نوکیا بیکن 2 می باشد. نوکیا بیکن 2 را بی سر و صدا با ارسال یک ویدیو تبلیغاتی از این بیکن در کانال رسمی یوتیوبی خود معرفی کرد. نوکیا در زمان معرفی بیکن 6 در اکتبر 2020 به وجود این بیکن اشاره کرده بود. اما اطلاعات مربوط به بیکن جدید هنوز در فضای وب منتشر نشده، در نتیجه اطلاعات مربوط به مشخصات فنی این بیکن کافی نیست و تنها می توان از خود ویدیو آن را استخراج کرد.

نوکیا بیکن 2 از ظاهر جدید و چهار گوشی برخوردار می باشد، اما رویکرد اصلی طراحی را با لوگو نوکیا و چراغ اعلان اتصال LED در جلو، پورت های RJ47 در پشت و قسمت بالایی باز برای خنک نگاه داشتن دستگاه حفظ کرده است.

این بیکن درست مانند بیکن 6 از Wi-Fi 6 پشتیبانی می کند و همچنین با EasyMesh سازگار می باشد که به این معنی است که می توانید در خانه و یا محل کار خود یک مش Wi-Fi ایجاد کنید. همچنین بیکن 2 برای کیفیت بالای Wi-Fi از نرم افزار خود بهینه ساز بهره می برد که از طریق اپلیکیشن نوکیا Wi-Fi قابل کنترل می باشد. استفاده از این اپلیکیشن کاملا ساده است و نوکیا برای این بیکن ها کار فوق العاده ای را به انجام رسانده است. پشتیبانی از شبکه های وای فای 2.4G و 5G وجود دارد که سرعت بالای شبکه خانگی شما را تضمین می کند.

امیدواریم نوکیا معرفی شایسته و درخوری از این بیکن به عمل بیاورد و مشخصات سخت افزاری بیشتر به همراه قیمت و تاریخ در دسترس قرار گرفتن آن را فاش کند.

به تازگی نوکیا صفحه اختصاصی ارائه کنندگان سرویس ها را که در آن بیکن 6 و بیکن 2 به عنوان راه حلی برای ایجاد مش Wi-Fi 6 ذکر شده به روزرسانی کرد. اما به جز عکس هایی از جلو و پشت دستگاه اطلاعات بیشتری از بیکن 2 وجود ندارد. شاید بیکن 2 بازار مصرف عموم را هدف قرار نداده باشد.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *