نوکیا ایرفون های جدید خود را در هند عرضه می کند

Nokia-P3802A

محصول جدیدی تحت برند نوکیا با شماره مدل T3110 (و نه مدل فرعی) در تاریخ 3 فوریه توسط BIS (اداره استاندارد هند) در کشور هند تایید شد. در دسته بندی این محصول “پاور بانک هایی برای استفاده در اپلیکیشن های پورتیبل” قید شده که ایده روشن و واضحی راجع به این که این محصول دقیقا چه می تواند باشد ارائه نمی دهد.

در ابتدا، ممکن است فکر کنید که این محصول پاور بانکی است که برای شارژ گوشی های موبایل یا محصولات مشابه در نظر گرفته شده، ولی اینطور نیست. گواهینامه بلوتوث تاریخ 8 ژانویه نشان می دهد که این محصول جدید یک جفت ایرباد true wireless نوکیا مجهز به بلوتوث 5.1 است که توسط DongGuan Koppo Electronics در چین ساخته شده است.

دو مدل ایرباد دیگر در گواهینامه ای مشابه با نام های TWS-860 و ANC-860 لیست شده اند که در واقع یکسان هستند و در سال 2020 تایید شده اند و توسط DongGuan Koppo Electronics تحت نام تجاری خودشان که Coumi نامیده می شود به فروش می رسد. این محصول در وب سایت های مختلف تحت نام Coumi ANC-860 در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

ایربادهای DongGuan Koppo Electronics در صفحه تایید گواهینامه بلوتوث ایرفون های Nokia Pro True Wireless (P3802A) به عنوان مرجع طراحی واجد شرایط ذکر شده اند. این بدان معناست که ایرفون های Nokia Pro True Wireless (P3802A) که توسط تکنولوژی RichGo به تاریخ اکتبر 2020 عرضه شده اند محصولی وایت لیبل (white-label) می باشد.

به خبر ایرفون های جدید نوکیا T3110 برگردیم، با توجه به نزدیک بودن طراحی و مشخصات Coumi ANC-860 و ایرفون های Nokia Pro True Wireless (P3802A) ممکن است شبیه به هم باشند و تفاوت تنها در لوگو ها باشد. ایرفون های جدید نوکیا احتمالا از ANC (حذف نویز فعال) پشتیبانی کرده و ممکن است مشخصات مشابه دیگری با ایرفون های Nokia Pro True Wireless (P3802A) داشته باشند.

Coumi ANC-860 در حدود 50 دلار به فروش می رسد، در حالی که همتای نوکیایی آن در حال حاضر با قیمت 68 دلار در چین در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

از آنجایی که تکنولوژی RichGo برای این گواهینامه بلوتوث اقدام نکرده، این ایربادهای جدید متعلق به آنها نیستند. همچنین متعلق به نوکیا موبایل هم نیستند چرا که آنها از نامگذاری متفاوتی برای محصولات صوتی خود استفاده می کنند. بنابراین تنها Flipkart باقی می ماند و شاید یک برند لایسنس جدید نوکیا. با احتساب همه آنها، در حال حاضر سه کمپانی خواهیم داشت که لوازم جانبی صوتی با برند نوکیا را در کشورهای مختلف به فروش می رسانند. Flipkart در حال حاضر تلویزیون های هوشمند، مدیا استریمر، لپ تاپ و AC های نوکیا را در هند به فروش می رساند، بنابراین فروش ایرفون های جدید برای آنها کار مشکلی نیست.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • استفن الوپ 28/02/2021 :: 22:43

    داستان لایسنس و برند های نوکیا هم مثل سریال های ترکی شده!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *