نوکیا موبایل در صدد معرفی مدل C30 با اندروید 11 است

new-Nokia

بعد از گذشت تقریباٌ یک ماه از برگزاری رویداد اصلی نوکیا در سال 2021 و معرفی شش مدل جدید، اطلاعات جزئی از مدل‌ مجهول و پایین‌رده‌ی نوکیا از منابع مختلف به‌ دست رسید. حتی در اواخر ماه آوریل، یک پوستر تبلیغاتی کاملاً آماده از یک موبایل ناشناخته‌ی نوکیا منتشر شد که پنل پشتی دستگاه را نشان می‌داد.

موبایل مذکور پیرو زبان طراحی نوکیا C10 و C20 جدید بود؛ با این تفاوت که سنسور تشخیص اثرانگشت نیز در آن به چشم می‌خورد. رنگ بدنه‌ی آن هم بیشتر به آبی متمایل بود که نمونه‌های مشابه آن را پیش‌تر در سایر مدل‌های نوکیا دیده بودیم. محتمل‌ترین گزینه‌، عضو جدیدی از خانواده‌ی C با نام نوکیا C30 است.

البته این موضوع تنها از روی حدس و گمان بیان نشده، زیرا به تازگی موبایلی با همان عنوان در تست‌های HTML5 ظاهر شده است. آنطور که وب‌سایت مرتبط با بنچمارک‌های مرورگر مشخض کرده، نوکیا C30 در حال اجرای اندروید 11 و به کمک یکی از نسخه‌های مرورگر گوگل کروم (مثلا نسخه‌ی 80)، موفق به کسب امتیاز 528 از 555 شد.

به هر حال این تنها چیزی است که از نوکیا C30 می‌دانیم. از آنجایی که ماه پیش دو مدل از سری C (نوکیا C10 و C20) در کنار برادران خود از سری G و X (نوکیا G10 ،G20 و نوکیا X10 ،X20) معرفی شدند، می‌توانیم امیدوار باشیم که C30 جدید هم در کنار X30 و G30 رونمایی شود.

نظر شما چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *