نوکیا موبایل آماده عرضه ایرفون های نویز کنسلینگ BH-805 است

Nokia-Power-Earbuds-Lite-unbox-13

نوکیا موبایل سه هدفون و ایرفون BT معرفی کرده که در بازارهای مختلف در سراسر جهان به فروش می رسند. نوکیا BH 605 و نوکیا BH-405 و نوکیا پاور ایربادز و نوکیا پاور ایربادز لایت لوازم جانبی های بسیار خوبی از آب در آمده اند که ارزش خرید بسیاری دارند.

پس از آن نوکیا موبایل هدفون های نوکیا Essential Wireless E1200 را معرفی کرد که هدست BT واقعا جالب توجهی است و در اصل برای بازار آسیا آماده شده بود اما این هدست به همراه نوکیا 5.4 در سراسر جهان در دسترس قرار خواهد گرفت. نوکیا لایت ایربادز (BH-205) جدیدترین لوازم جانبی صوتی است که نوکیا موبایل به همراه سری C، G و X ارائه کرده است.

تنها نوعی از ایربادها که نوکیا تولید نکرده نوع همراه با حذف نویز یا (نویز کنسلینگ) است که به نظر می رسد این نوع از ایربادها به زودی عرضه خواهند شد. ایرفون های جدید نوکیا BT با ویژگی نویز کنسلینگ پیش از معرفی رسمی در سایت هلندی Centralpoint.nl به نمایش در آمده اند. این سایت اطلاعات زیادی را از آن فاش نکرده است، به جز اینکه شماره مدل این ایرفون های نویز کنسلینگ BH-805 خواهد بود.

در حالی که نوکیا BH-405 و نوکیا BH 605 زمانی که در مجرای گوش قرار می گیرند سد صوتی خوبی ایجاد می کند، ایربادهای نویز کنسلینگ اکتیو صداهای محیط را کاملا حذف می کنند.

جای این نوع از ایربادها در پورتفولیو صوتی نوکیا موبایل خالی است، مشتاقانه منتظر دیدن آنچه که برای هواداران نوکیا آماده کرده اند هستیم. طبق آنچه که در این سایت آمده، قیمت این ایربادها 93 یورو می باشد که چندان گران نیست و در این رنج قیمت و در صورتی که در بررسی ها عملکرد خوبی از خود به نمایش بگذارد مورد توجه خریداران غیر نوکیایی نیز قرار خواهد گرفت.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • omid 24/05/2021 :: 18:37

    خدا رو شکر نوکیا در زمینه لوازم جانبی از تمام سازندگان چینی پایینتره… یه شارژر فندکی نوکیا میخواستم بخرم هیچ سایت اینترنتی و هیچ کدوم از بازارهای تهران علاءالدین و چهارسو نداشتن….
    در زمینه قاب و گلس و گارد هم که هیچ کدوم از اینایی که تو بازاره زیر نظر اچ ام دی یا نوکیا تولید نشده و توسط برادران کپی کار چینی درست شده بدون توجه به ریزترین جزئیات… مثلاً گارد نوکیا ۷,۲ میخری چراغ نوتیفیکیشن زیرش مخفی میشه و عملا بدون کاربرد میشه….

  • Big boss 25/05/2021 :: 08:08

    چه فایده شما که موجود نمیکنید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *