نوکیا 5.4 در حال اجرای اندروید 11 در Geekbench مشاهده شد

5.4-rotated-1

گوشی نوکیا 5.4 با کدنام DoctorDoom در حال اجرای اندروید 11 در Geekbench مشاهده شد. این دستگاه مجهز به اسنپدراگون 662 با 4 گیگابایت رم برای این آپدیت ویژگی مورد آزمایش قرار گرفت. این گوشی در آزمایش تک هسته ای 311 امتیاز و در آزمایش چند هسته ای 1253 امتیاز کسب کرد. این امتیازها با امتیازاتی که پیش از این با اندروید 10 حاصل شده بود تفاوت چندانی ندارد.

در همان روز، HTML5test نیز نتایج آزمایشی را منتشر کرد که نوکیا 5.4 را در حال اجرای اندروید 11 نشان می دهد. این گوشی با کروم ورژن 90 توانست 518 امتیاز از 555 امتیاز کسب کند. در مورد زمان انتشار این به روزرسانی خبری منتشر نشده است. با این حال، از آنجایی که این به روزرسانی در سایت های بنچمارک به صورت عمومی مورد آزمایش قرار گرفته، اشاره به این دارد که ممکن است در مراحل نهایی باشد.

نوکیا موبایل نتوانسته با نقشه راه پیشین اندروید 11 خود پیش برود و به نظر می رسد با نقشه جدیدی جلو می رود، این کمپانی در این ماه به روزرسانی اندروید 11 را باید به پنج اسمارت فون ارائه کند. از طرفی در چند روز گذشته نوکیا 1 پلاس آنرا دریافت کرده، اما به غیر از آن بیش از یک ماه است که دستگاه دیگری این به روزرسانی را دریافت نکرده است. نوکیا 1.3، نوکیا 1.4، نوکیا 3.4، نوکیا 5.3 و نوکیا 5.4 گوشی هایی هستند که باید طبق نقشه راه این به روزرسانی را در ماه جاری دریافت کنند.

نوکیا موبایل در ماه آوریل، این به روزرسانی را برای پنج دستگاه منتشر کرد، بنابراین اگر این به روزرسانی آماده باشد، نوکیا موبایل می تواند وعده ای که پیش از این داده را عملی کرده و در این ماه به روزرسانی اندروید 11 را برای پنج دستگاه دیگر نیز منتشر کند و کاربران را راضی نگاه دارد.

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *