نوکیا 8.3 5G و نوکیا 8.1 بیلد جدید اندروید دریافت کردند

Nokia-8.3-5G-Android-Build-2.270

نوکیا موبایل بیلد جدید به روزرسانی اندروید 11 را برای نوکیا 8.3 5G و نوکیا 8.1 منتشر کرد. بیلد به روزرسانی V2.270 برای نوکیا 8.3 5G به صورت جهانی در دسترس قرار گرفته و پچ امنیتی ماه ژوئن را با اصلاحات رابط کاربری مورد نیاز و بهبودهای پایداری سیستم ارائه داده است.

این به روزرسانی بزرگ حجمی به اندازه 445 مگابایت دارد و جزئیات اصلاحاتی که ارائه می کند مشخص نیست، اما موارد زیادی وجود داشت که باید اصلاح می شد. برای مثال: اپلیکیشن دوربین اخیرا بسیار کرش می کند، گوشی خود به خود ریستارت می شود، پاسخگو نیست و باتری بیش از حد گرم می شود.

نوکیا 8.1 نیز بیلد جدید به روزرسانی V6.210 را دریافت کرد و اصلاحات رابط کاربری و بهبودهای پایداری سیستم مواردی هستند که پچ امنیتی ماه می ارائه می کند. اصلاحاتی که این به روزرسانی 260 مگابایتی عرضه می کند با جزئیات اعلام نشده است.

نوکیا موبایل برای گوشی های خود به روزرسانی های ماهانه منتشر می کند، اما از آنجایی که نوکیا 7.2 به همراه نوکیا 7 پلاس هنوز از پچ امنیتی ماه مارس استفاده می کنند، مدت هاست از شعار کامل، امن و به روز فاصله گرفته، که برای کمپانی که به امنیت دستگاه های خود اعتقاد راسخی دارد قابل قبول نیست. اگر نوکیا موبایل نتواند به ارائه منظم پچ های امنیتی ماهانه ادامه دهد، برای تجارت سازمانی آنها که متکی به دستگاه های به روز و بدون حفره های امنیتی است چه اتفاقی خواهد افتاد.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • Karo 12/06/2021 :: 14:24

    چه جوکی

    نوکیا ۸.۳ که اصلا ایران هم نیومده پس به چه درد میخوره این خبر

    خیلی از محصولات رو هم اصلا شما بعد این همه مدت تو فروشگاهتون موجود نکردید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *