نوکیا 9 PureView بر فراز آسمان بارسلونا!

Nokia-9-PureView-Geekbench-Test

ساعت ها به سرعت می گذرند و ما در حال نزدیک و نزدیک تر شدن به مهمترین رویداد نوکیا در سال جاری هستیم. دو روز قبل مدیر ارشد محصولات HMD، یوهو سارویکاس در حساب توییتر خود کرد که Konsta Punkka، یکی از عکاسان معروف جهان، در مراسم #GetSmart نوکیا موبایل در MWC 2019 بر روی صحنه حضور خواهد داشت. سپس این عکاس در حساب اینستاگرام خود عکسی خارق العاده منتشر کرد که ادعا می شد با یک گوشی نوکیا گرفته شده است.

آسمان بارسلونا میزبان پرچمدار فنلاندی ها

تمام شواهد حکایت از این داشتند که این عکس بی نظیر متعلق به دوربین نوکیا 9 PureView است. سپس شب گذشته Nokia Mobile در حساب کاربری خود عکس دیگری منتشر کرد که گفته می شد با یک گوشی نوکیا گرفته و ویرایش شده است. حالا Konsta Punkka در اینستاگرام خود یک استوری قرار داده که نشان می دهد او بر فراز آسمان بارسلونا در حال فیلمبرداری با یک گوشی ناشناخته (احتمالا نوکیا 9 PureView) است.

در این استوری او به مراسم نوکیا موبایل اشاره داشته که تا حد زیادی تایید می کند دستگاهی که در دستان او قرار دارند، یک گوشی جدید نوکیا است. تمام این اخبار و حواشی نشان می دهند که نوکیا از عملکرد دوربین پرچمدار جدید خود به شدت مطمئن است و ما باید منتظر یک پرچمدار دوربین محور بی مانند باشیم که توان رقابت با هر گوشی موبایلی را دارد.

رویداد Nokia Mobile امروز (۵ اسفند) در ساعت ۱۸:۳۰ به وقت ایران (۴ بعد از ظهر به وقت محلی) آغاز خواهد شد، ولی ما در مای نوکیا از کمی پیش از شروع کنفرانس (ساعت ۱۸:۱۵) با شما همراه خواهیم بود و حواشی این رویداد را نیز پوشش می دهیم. بنابراین برای تماشای زنده کنفرانس نوکیا با ترجمه همزمان تیم مای نوکیا، ساعت 18:۱۵ همراه ما باشید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *