نوکیا C30 و هدست تکی گواهینامه‌ی بلوتوث را دریافت کردند

Nokia-C30-Solo-Bud-join-scaled

هر چه جلوتر می‌رویم، بیشتر مشخص می‌شود که نوکیا در فکر معرفی چند دستگاه از جمله مدل C30 و هدست بلوتوثی Solo Bud پلاس است. اکنون هم هر دوی این دستگاه‌ها گواهینامه‌ی بلوتوث را دریافت کردند.

طبق اسناد منتشر شده، نوکیا C30 مثل بقیه‌ی اعضای خانواده‌ی C از پردازنده‌ی Unisoc بهره خواهد برد. همچنین از بلوتوث نسخه‌ی ۴.۲ پشتیبانی می‌کند و در شش مدل TA-1345 ،TA-1357 ،TA-1359 ،TA-1360 ،TA-1369 و TA-1377 عرضه خواهد شد.

بیش از یک ماه است که اخبار و شایعات نوکیا C30 در فضای اینترنت دست‌به‌دست می‌شوند. اولین بار این موبایل در پوسترهای تبلیغاتی ظاهر شد و پس از آن در حال اجرای اندروید ۱۱ سر از تست‌های HTML5 درآورد. سپس Nokibar افشا کرد که باتری این دستگاه 6000mAh، بزرگ‌ترین در بین موبایل‌های نوکیا‌، است. تاکنون هم این موبایل تنها در روسیه گواهینامه‌های مورد نیاز را دریافت کرده است.

در کنار نوکیا C30، هدست Solo Bud پلاس (SB-201) هم موفق به دریافت گواهینامه‌ی بلوتوث شد. این دستگاه که اولین هدست بلوتوثی تکی نوکیا خواهد بود، از بلوتوث نسخه‌ی ۵ پشتیبانی می‌کند و زیر مجموعه‌ی شرکت Binatone Electronics ثبت شده است. طراحی بدنه‌ی آن نیز مرتبط به یکی از محصولات شرکت Sky Wing Communication Electronics است. 

 

بر اساس اسناد FCC، نوکیا Solo Bud پلاس میزبان یک باتری 80mAh، پردازنده‌ی CSR8615 کوالکام‌، درگاه Micro USB، دکمه های تنظیم صدا و دکمه‌ی چندکاره با چراغ LED داخلی خواهد بود. همچنین این محصول دارای گواهینامه‌ی IPX4 است که به معنی مقاومت در مقابل پاشیده شدن قطرات آب است.

نظر شما چیست؟

منبع :
NOKIAMOB

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *