پاوربانک های جدید نوکیا در وب سایت این کمپانی در دسترس قرار گرفته اند

Nokia-high-capacity-p6203_edge-to-edge-v1

نوکیا دسته بندی جدیدی به سایت خود اضافه کرد. در کنار دسته بندی هایی مانند گوشی ها و دستگاه ها، تلویزیون ها، محصولات صوتی و محصولات خانگی هم اکنون می توانید به قسمت لوازم جانبی نیز دسترسی داشته باشید. قسمت لوازم جانبی در حال حاضر تنها شامل پاور بانک هایی می شود که RichGo، سازنده محصولات صوتی برند نوکیا اخیرا در سایت خود آن را معرفی کرده است.

نوکیا در حال حاضر نوکیا پاور بانک P6202، نوکیا پاور بانک P6201 و نوکیا پاور بانک P6203 را ارائه کرده است. این پاور بانک ها با انواع مختلفی از باتری از 10000 میلی آمپر ساعت گرفته تا 30000 میلی آمپر ساعت از یکدیگر متفاوت هستند. جالب توجه ترین پاور بانک در میان این سه P6203 می باشد که دارای باتری بزرگ 30000 میلی آمپر ساعت می باشد و حتی می تواند اسمارت فون هایی با خروجی شارژ سریع 22.5 وات را سریع شارژ کند. این پاوربانک می تواند برخی از تبلت های بزرگ را نیز شارژ کند که بسیار مفید خواهد بود.

نکته قابل توجه اینجاست که این پاوربانک ها هنوز برای خرید در دسترس کاربران قرار نگرفته اند، اما زمانی که برای خرید موجود شوند تنها افراد ساکن در کشور چین و برخی بازارهای خاص آسیا قادر به خرید آنها هستند.

منبع :
NOKIAMOB

دیدگاه ها

  • محسن جاودانی 19/03/2021 :: 16:26

    چرا فقط چین؟؟ مال ما خار داره؟؟ اگ نوکیا لوازم جانبی بده ب بازار ایران من چرا برم پاوربانک اِی دیتا بخرم؟؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *