تعمیرات و خدمات پس از فروش گوشی نوکیا

تعمیرات گوشی نوکیا بعد از فروش مهمترین اولویت کاربران بوده است. کاربرانی که هنگام خرید ابتدا چک می کنند قطعات گوشی مورد نظر در بازار وجود دارد یا خیر سپس اقدام به خرید می کنند. با پیگیری های کاربران تصمیم گرفتیم این بخش را زودتر راه اندازی کنیم تا بتوانیم به درستی رسالت مرجع نوکیا بودن را ادا کنیم.

امروز می توانیم این مژده را به شما بدهیم که از این لحظه بخش تعمیرات مای نوکیا راه اندازی شده است و می توانید محصولات خود را با خیال راحت در اختیار مجموعه مای نوکیا قرار دهید تا با قطعات درجه ۱ و زیر نظر متخصصین مای نوکیا تعمیرات گوشی شما به نحو احسن انجام شود.

نکته: تعمیرات بخش مای نوکیا فقط به گوشی های نوکیا معطوف نمی شود و شما اگر موبایل از سایر برندهای دیگر هم جهت تعمیر دارید و دنبال محل قابل اعتمادی می گردید می توانید به دفتر مای نوکیا ارسال کنید.

ما نگرانی های شما را درک می کنیم:

  • قبل از شروع تعمیر، ابتدا به شما اعلام هزینه می کنیم تا در صورتی که مایل بودید هزینه تعمیر انجام شود. (به دلیل حجم زیاد گوشی های تعمیری، هزینه تعمیر تا 600 هزار تومن به مشتری اعلام نمی شود و فرایند تعمیرات به صورت پیش فرض انجام می گیرد.)
  • شما همواره می توانید با تماس با بخش تعمیرات در روند تعمیر گوشی خود قرار بگیرید.
  • اگر امکان آمدن به مجموعه مای نوکیا ندارید می توانید با پیک و یا پست پیشتاز از سراسر ایران محصول را برای ما ارسال کنید.
  • مطمئن باشید جنس فِیک، ارزان و تقلبی به جای جنس اصلی بر روی گوشی شما قرار نمی گیرد و برای این مورد به شما ضمانت می دهیم.

البته این نکته مهم را فراموش نکنید که قطعات گوشی های نوکیا در حال حاضر محدود است ولی تا جای ممکن در تامین قطعات می کوشیم تا این بخش کاملتر شود.

 

راه های ارتباطی و ساعت کاری بخش تعمیرات مای نوکیا

آدرس: جنت آباد شمالی، بالاتر از نیایش، بعد از چهار راه انصار المهدی، بالاتر از بهارستان ۲۳ (گل مکانی) پلاک ۳۳۸ واحد ۹ (نبش خیابان گل مکانی)

کد پستی: 1478794958

خط مستقیم تعمیرکار (آقای یگانه): 09916316963 (روزهای شنبه تا چهارشنبه (16:30 الی 20:30))

با توجه به اینکه در حال حاضر از ارائه خدمات به مشتریان حضوری معذور می باشیم، لطفاً برای ارسال محصول خود، از طریق پست و پیک و ... اقدام بفرمایید.

ضمناً موقع ارسال (با هر نوع سامانه حمل و نقل)، حتماً محصول ارسالی را بیمه بفرمایید.

نقشه: