راهنمای ارسال سفارشات مای نوکیا

تمامی محصولات در فروشگاه مای نوکیا اعم از گوشی ها، لوازم جانبی ها با یکی از روش های زیر ارسال می شوند:

 

ارسال با پست پیشتاز:

شما چه در تهران باشید و چه در شهرستان می توانید این گزینه را جهت دریافت مرسوله خود انتخاب کنید؛ در صورتی که سفارش خود را تا قبل از ساعت 11 در سایت ثبت نمایید، مرسوله شما همان روز ارسال می گردد, اما اگر بعد از ساعت 11 سفارش خود را ثبت نمایید، مرسوله شما روز کاری بعد ارسال خواهد شد و معمولاً ظرف مدت دو الی سه روز کاری پس از ارسال سفارش به دست شما خواهد رسید.

هزینه ارسال سفارش توسط این روش:

  • مجموع سفارشات کمتر از 200 هزار تومان: 14 هزار تومان
  • مجموع سفارشات بیشتر از 200 هزار تومان: رایگان
 

ارسال با پست سفارشی:

ارسال سفارش در این روش، مشابه روش ارسال با پست پیشتاز می باشد با این تفاوت که، سفارش ثبت شده معمولاً ظرف مدت سه الی پنج روز کاری پس از ارسال سفارش به دست شما خواهد رسید.

هزینه ارسال سفارش توسط این روش:

  • مجموع سفارشات کمتر از 200 هزار تومان: 9 هزار تومان

✔️ موقتاً و با توجه به شرایط جدید پست، ارسال به روش فوق، میسّر نمی باشد. ✔️

 

ارسال با پیک:

ارسال سفارشات برای ساکنین شهر تهران با استفاده از پیک نیز میسّر می باشد؛ در صورتی که سفارش شما تا قبل از ساعت 15 در سایت ثبت شود، همان روز تحویل پیک می شود و بین ساعات 16 تا 19 به دست شما خواهد رسید, اما اگر سفارش شما بعد از ساعت 15 ثبت شود، مرسوله شما روز کاری بعد ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال سفارش توسط این روش:

  • مجموع سفارشات کمتر از 1 میلیون تومان: هرینه پیک بر عهده مشتری می باشد
  • مجموع سفارشات بیشتر از 1 میلیون تومان: 29 هزار تومان
 

پرداخت در محل:

ارسال سفارشات (البته صرفاً برای خرید گوشی) برای ساکنین شهر تهران به صورت پرداخت در محل نیز میسّر می باشد؛ در صورتی که سفارش شما تا قبل از ساعت 15 در سایت ثبت شود، همان روز تحویل پیک می شود و بین ساعات 16 تا 19 به دست شما خواهد رسید, اما اگر سفارش شما بعد از ساعت 15 ثبت شود، مرسوله شما روز کاری بعد ارسال خواهد شد. البته بایستی یادآور شد که کلیه سفارشات در این روش، تجمیع گشته و سپس ارسال صورت می پذیرد؛ به همین دلیل ممکن است که سفارشات با قدری تاخیر به دست مشتریان برسد.

هزینه ارسال سفارش توسط این روش: 49 هزار تومان

✔️ پنج شنبه ها و جمعه ها ارسال صورت نمی گیرد. ✔️