آیا در دریافت به روز رسانی جدید در گوشی نوکیا خود مشکل دارید؟ راه حل اینجاست!

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
04 دی 1396

مدت زیادی است دارندگان گوشی نوکیا در گرفتن به روز رسانی دچار مشکلات مختلفی شده اند و سوالات بی شمار و اعتراضات کاربران مای نوکیا به بخش کامنت های سایت و گروه تلگرامی مای نوکیا نیز رسیده است. با مای نوکیا همراه شوید تا با یک راه حل ساده این مشکل را برای شما حل کنیم.

البته در حالت عادی و تا قبل از اینکه این مشکلات سر راه کاربران قرار بگیرد، با یک نرم افزار دور زدن آی پی بر روی گوشی آپدیت به راحتی انجام می شد ولی اخیرا تعداد کثیری از کاربران به ما گزارش داده اند که با هیچ طریقی و هیچ نرم افزار دور زدن آی پی نتوانستند مشکل را حل کنند و برخی از کاربران که تصادفا توانسته اند آپدیت را انجام بدهند نسخه های عجیب و غریبی برای دیگر کاربران پیچیده اند که متاسفانه هیچکدام راه حلی نبود که برای همه جواب بدهد.

البته علت اصلی این مشکل معلوم نیست از کجا نشات می گیرد. ممکن است این ایراد به سرور های نوکیا وابسته باشد و بعد از مدتی رفع شود و مانند سابق با یک نرم افزار دور زدن آی پی بتوانید آپدیت را انجام دهید.

اگر گوشی شما در بخش آپدیت گوشی اعلام می کند که شما یک به روز رسانی جدید دارید و با نرم افزار های دور زدن آی پی موفق به انجام آپدیت نشدید روش زیر را تست کنید. این روش توسط ما تست شده است و جواب گرفته ایم. شما هم تست کنید و نتیجه را در بخش کامنت های سایت عنوان کنید تا به میزان اثر بخشی این راه حل پی ببریم.

با تشکر از کاربر عزیز آقای رضا کیان ارثی بابت این آموزش

موارد لازم:

1- یک عدد لپتاپ دارای ویندوز 10

2- نرم افزار دور زدن آی پی که میتوانید از طریق کانال تلگرام آن را دانلود کنید (برای به مشکل نخوردن سایت از قرار دادن لینک دانلود در سایت معذوریم - لینک دانلود نرم افزار در تلگرام)

مراحل کار:

- ابتدا نرم افزار بالا را دانلود کنید و بر روی سیستم خود نصب کنید. مراحل نصب مانند دیگر نرم افزار ها به سادگی و با زدن چند Next انجام می شود.

- نرم افزار را در لپتاپ اجرا نمایید و مطابق تصویر زیر روی گزینه Public کلیک کنید.

 

- در پنجره جدیدی که باز می شود شما می توانید یکی از سرورها را به دلخواه انتخاب کنید و در پایان بر روی گزینه Connect کلیک نمایید:

 

- در این مرحله پنجره جدیدی باز می شود که شامل دو گزینه است. مطمئن شوید گزینه اول که به صورت پیش فرض انتخاب است، انتخاب شده باشد و سپس بر روی گزینه OK کلیک نمایید.

- حال باید اندکی تامل فرمایید تا اتصال انجام شود.

 

- بعد از اتصال شما باید عبارت Connected را در پنجره اصلی نرم افزار ببینید

 

- شما با موفقیت توانستید آی پی را دور بزنید. حال باید به Settings ویندوز 10 مراجعه نموده و وارد بخش Network and Internet شوید. از منوی سمت چپ Mobile Hotspot را انتخاب نمایید:

 

- حال شما باید مطابق تصویر زیر گزینه Share my internet connection with other device را انتخاب کنید. با این کار شما اینترنت لپتاپ را به صورت wifi به اشتراک می گذارید و می توانید از طریق wifi موبایل به آن متصل شوید.

دقت کنید در بخش Share my internet connection from باید گزینه Vpn فعال باشد.

به صورت پیش فرض ویندوز 10 یک نام و رمز پیچیده برای هات اسپات شما قرار می دهد که شما می توانید با زدن گزینه Edit مقادیر آن را به دلخواه تغییر دهید.

- در این مرحله می توانید به موبایل خود مراجعه کرده، از بخش wifi اینترنتی که توسط لپتاپ هات اسپات شده است را پیدا کنید و با استفاده از رمزی که تعیین کرده اید به آن متصل شوید.

- بعد از اتصال به بخش آپدیت گوشی خود مراجعه کنید و عمل آپدیت را به راحتی انجام دهید.

 

لطفا در صورتی که این روش را تست کردید، در صورتی که جواب نگرفتید و یا جواب گرفتید در هر دو حالت در بخش نظرات سایت اعلام کنید.

امیدواریم این آموزش مشکل آپدیت کاربران را که حدود 2 هفته است به بزرگترین دغدغه آنها تبدیل شده است حل کند.

دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید