جشنواره مای نوکیا: قرعه کشی ساعت نوکیا بین خریداران آذر ماه

azar-festival-watch-top1

هوای بارونی و فصل پاییز جون میده برای یک جشنواره هیجان انگیز در مای نوکیا. موافقید؟ پس با ما همراه باشید تا جزییات کامل رو در ادامه بهتون بگیم. شاید شما برنده خوش شانس ساعت فوق العاده نوکیا بودید.

ساعت های سلامتی نوکیا با یک ظاهر کلاسیک و مدرن و البته متفاوت نسبت به دیگر ساعت های هوشمند مورد استقبال خیلی از افراد قرار گرفتند. متاسفانه این ساعت ها در خاورمیانه عرضه نشدند تا برای فروش در سایت مای نوکیا قرار داده شوند. اما سیل مشتاقان در تماس های تلفنی با مجموعه و یا بخش نظرات سایت و شبکه های اجتماعی همواره خواهان این ساعت نوکیا بوده اند.

خوشبختانه توانستیم یک عدد از این کالا را تهیه کنیم و در جشنواره جدید مای نوکیا تصمیم گرفتیم این ساعت را به یک کاربر خوش شانس هدیه دهیم. جشنواره جدید مای نوکیا از 1 آذر آغاز شده است و تا 30 آذر ادامه دارد.

کاربرانی که در این بازه خرید بالای 1 میلیون تومان داشته باشند در قرعه کشی شرکت داده می شوند. با هر 1 میلیون خرید 1 شانس قرعه کشی برای شما در نظر گرفته می شود. به ازای هر شانس یک کد قرعه کشی در بسته بندی محصول شما قرار داده می شود.

چهارشنبه 5 دی ماه ساعت 20 این قرعه کشی به صورت زنده در سایت مای نوکیا بین کد های قرعه کشی که در اختیار کاربران قرار گرفته است انجام می شود. در صورت تغییر این زمان و یا تغییر جزییات جشنواره در شبکه های اجتماعی اطلاع رسانی صورت می گیرد. کانال تلگرام و پیج اینستاگرام مای نوکیا را دنبال کنید.

اگر خواهان این ساعت زیبای نوکیا هستید خرید خود را در ماه آذر انجام دهید و شانس خود را امتحان کنید 🙂

 

ورود به فروشگاه مای نوکیا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *