نوکیا تصاحب شرکت Comptel را کامل کرد

comptel2-3433

شرکت نوکیا سال های زیادی است که به طور فعال در بخش تجهیزات شبکه های مخابراتی فعالیت دارد. این شرکت چند ماه قبل اعلام کرد که آن ها قصد دارند شرکت Comptel (کامپتل) را خریداری کنند. سرانجام نوکیا امروز رسما اعلام کرد که آن ها موفق شده اند تصاحب شرکت Comptel، که یک شرکت نرم افزاری مخابراتی مستقر در فنلاند است را تکمیل کنند.

تصاحب این شرکت، استراتژی نوکیا برای ایجاد یک کسب و کار نرم افزاری مستقل برای گسترش و تقویت مقام و نمونه کارهای نرم افزاری و توانایی های پیشروی آن ها در بازار را به جلو خواهد راند. Comptel با اضافه کردن قابلیت هایی که به ارائه دهندگان خدمات دیجیتال برای ارائه سریعتر خدمات مخابراتی جدید به بازار، مدیریت اركستراسیون خدمات و جریان سفارشات، ضبط اطلاعات در حرکت و اصلاح تصمیم گیری کمک می کند، مقام و جایگاه نرم افزاری نوکیا را تقویت خواهد کرد.

در صورت ترکیب با سیستم های پشتیبانی عملیات نوکیا (OSS)، سیستم های پشتیبانی تجاری (BSS)، تجزیه و تحلیل، امنیت و فناوری ابر، نوکیا قادر خواهد بود هوش نرم افزاری و اطلاعات شبکه لحظه ای را برای ارائه تجربیات و عملیات دیجیتال بهتر در یک محیط ابری تحویل دهد.

درباره نوکیا

ما تکنولوژی را برای اتصال جهان ایجاد می کنیم. با بهره گیری و اتکا بر تحقیقات و نوآوری های آزمایشگاه های نوکیا بل، ما با کامل ترین، نمونه کارهایی پیوسته از محصولات، خدمات و صدور مجوز به ارائه دهندگان خدمات ارتباطات، دولت ها، شرکت های بزرگ و مصرف کنندگان خدمت رسانی می کنیم.

از راه اندازی زیرساخت ها برای 5G و اینترنت اشیا، تا کاربرد های در حال ظهور در واقعیت مجازی و سلامت دیجیتال، ما آینده فناوری را برای دگرگون ساختن تجربه بشر شکل می دهیم.

درباره Comptel

زندگی لحظات دیجیتال است. Comptel این را با تغییر دادن نحوه خدمات، ملاقات و پاسخگویی به نیازهای مشتریان “Generation Cloud” تکمیل می کند.

راه حل های ما به شما این امکان را می دهد که بلافاصله خدمات ارتباطات غنی راه اندازی کنید، ارکستراسیون خدمات و جریان سفارشات را مدیریت کنید، اطلاعات در حرکت را دریافت کنید و تصمیم گیری خود را اصلاح کنید. ما هوش را برای کاهش اختلافات و مشکلات در کسب و کار شما اعمال می کنیم.

Comptel ارائه خدمات دیجیتال و ارتباطات به بیش از 2 میلیارد نفر را فراهم کرده است. هر روز ما بیش از 20 درصد از تمام داده های استفاده شده از موبایل ها را مورد بررسی و مراقبت قرار می دهیم. نزدیک به 300 ارائه دهنده خدمات در سراسر 90 کشور به ما اعتماد کرده اند تا لحظات دیجیتال مشتریان را کامل کنند.

با این تفاسیر به نظر می رسد نوکیا به شدت علاقه مند است تا در حوزه های مختلف خود را مطرح کرده و در آن ها موفقبت کسب کند.

منبع :
NOKIA

دیدگاه ها

 • اکبر 30/06/2017 :: 01:48

  تو رو خدا نوکیا 5 رو موجود کنید 4 ماه
  منتظرم گوشی نوکیا بگیرم حداقل به اشاره
  ای به تاریخ ورودش بکنید که حداقل برنامه
  ریزی کنم که باید چی کار کنم

  • حمیدرضا عبدی 30/06/2017 :: 02:00

   سلام اکبر جان ما تمام تلاشمون رو داریم میکنیم که هر چه زودتر موجود کنیم
   ممنون از شکیباییتون

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *