نوکیا موبایل از نسخه آموزشی تبلت T20 در چین رونمایی کرد

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
04 آذر 1400

به تازگی Nokia Mobile از نسخه جدیدی از تبلت نوکیا T20 تحت عنوان T20 Education Edition برای بازار چین پرده برداری کرد. این نسخه از نظر سخت افزاری با مدل اصلی معرفی شده در ماه اکتبر تفاوتی ندارد، اما فقط در چین در دسترس خواهد بود. این بدان معنی است که بخش نرم افزاری آن کاملاً متفاوت خواهد بود، زیرا استفاده از فروشگاه Google Play در چین مجاز نیست.

نوکیا T20 EE شامل وسایل کمک آموزشی برای مدارس ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان های چین خواهد بود و تمام محتوای لازم برای این دسته از کاربران را به طور پیش فرض شامل می شود. این دستگاه ویژگی های اختصاصی برای خواندن کتاب های درسی با صدای بلند، ترجمه به چندین زبان و تصحیح محاسبات شفاهی را دارا می باشد. همچنین یک فروشگاه اپلیکیشن مستقل و یک مرورگر اینترنتی نیز برای آن در نظر گرفته شده است. والدین می توانند زمان استفاده را بررسی کنند و بر نصب نرم افزارها و استفاده از آنها کنترل داشته باشند.

چند عکس در شبکه های اجتماعی چین منتشر شده است که نوکیا T20 را بر روی یک پایه نشان می دهد. این پایه جالب به نظر می رسد و ممکن است به عنوان یک لوازم جانبی عالی به لیست رسمی لوازم جانبی نوکیا افزوده شده باشد. متأسفانه در حال حاضر نوکیا یک صفحه کلید بلوتوثی یا یک کیس تاشو با کیبورد را ارائه نمی کند، که این لوازم می توانند بسیار مفید باشند و بهره وری تبلت T20 را افزایش دهند.

چند سال قبل، تبلت نوکیا 2520 با چنین کیف و کیبوردی عرضه می شد که به عنوان یک شارژر نیز عمل می کرد. از این رو  انتظار داریم حداقل در تبلت های بعدی این شرکت شاهد ارائه لوازم جانبی جذاب و کاربردی بیشتری برای این دستگاه ها باشیم.

منبـع NOKIAMOB
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید
علی 05 آذر 1400

واقعا برای دانش آموزان و معلمان و حتی کسانی که کار اداری دارن خیلی مفیده باطری غول پیکر که داره برای درس خوندن برای مدت زیاد خوبه

شما قبلا رای دادی!
ابتدا وارد سایت شوید
2 پاسخ
پاسخ شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید