تماشا کنید: نحوه راه اندازی مجدد و بازگشت به تنظیمات کارخانه در ساعت هوشمند نوکیا استیل HR

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
10 اردیبهشت 1397

ساعت هوشمند نوکیا استیل HR یکی از بهترین محصولات بخش بهداشت و سلامت دیجیتال نوکیا محسوب می شود که به واسطه طراحی شیک و کیفیت بالای خود، علاقه مندان زیادی پیدا کرده است. استیل HR در حقیقت ترکیبی از یک دستبند تناسب اندام کوچک و یک ساعت آنالوگ بسیار زیبا بوده که مناسب همه کسانی که است می خواهند در عین همراه داشتن یک ساعت شیک و مطابق مد روز، از پارامترهای بهداشت و سلامت عمومی خود نیز آگاه شوند.

اگر شما نیز یکی از دارندگان ساعت نوکیا استیل HR هستید و یا قصد خرید آن را دارید، مهم است که با نحوه انجام برخی کارهای اساسی در آن آشنا شوید. در اینجا ما یک آموزش ویدیویی کوتاه در مورد چگونگی راه اندازی مجدد و انجام تنظیم کارخانه در نوکیا استیل HR را برای شما آماده کرده ایم تا در صورت بروز مشکل در این ساعت، بتواند به سادگی آن را رفع کنید.

برای راه انداری مجدد یا همان ریستارت کردن ساعت نوکیا استیل HR شما باید به مدت 15 ثانیه، یا تا زمانی که صفحه خاموش می شود، دکمه‌ی آن را فشار داده و نگه دارید.

برای پاک کردن تمام اطلاعات ذخیره شده در ساعت، یا به سادگی بازگشت به تنظیمات کارخانه، شما باید دکمه جانبی را تا وقتی که دستگاه وارد منوی سرویس شود نگه دارید. سپس با فشار دادن لحظه ای همان دکمه به منوی تنظیم مجدد کارخانه یا فکتوری ریست رفته و دکمه را به مدت طولانی فشار دهید. سپس شما باید 5 کلیک انجام دهید تا روند تنظیم کارخانه شروع شود.

منبـع NOKIAMOB
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید