ویدیو: مقایسه‌ی نوکیا 5.3 و هوآوی Y8s

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
20 مرداد 1399

زمانی که شرکت‌ها موبایل‌های میان‌رده می‌سازند، باید بتوانند به بهترین نحو با کاربران سازش کنند. اکنون ما با دو دستگاه مختلف در بازار قیمتی زیر 200 دلار روبرو هستیم که به دو روش متفاوت با کاربران سازش می‌کنند.

نوکیا 5.3 در مقابل هوآوی Y8s قرار گرفته‌ است. HMD در ساخت نوکیا 5.3 توازن را رعایت کرده و مجموعه‌ای قابل قبول از طراحی و مشخصات را گرد هم آورده است. از طرفی هوآوی در تولید مدل Y8s، در قسمت‌هایی عالی و در قسمت‌هایی ضعیف عمل کرده است. به طوری که دستگاه در نگاه اول فوق‌العاده به نظر برسد؛ البته فقط در نگاه اول.

نماینده‌ی چین با یک دوربین 48MP از راه رسیده که تنها در موبایل‌های گران قیمت پیدا می‌شود. همچنین وضوح صفحه نمایش آن 1080p است، در حالی که رقیب فنلاندی از صفحه نمایش 720p بهره می‌برد. اما زمانی که به ویژگی‌های مهم‌تر توجه می‌کنید، تازه متوجه می‌شوید که برنده‌ی حقیقی این ماجرا کدام است.

هر دوی این دستگاه‌ها میزبان پورت قدیمی micro USB هستند، هیچکدام از چیپ NFC بهره‌ای نبرده‌اند و پردازنده‌ی گرافیکی آن‌ها کاملاً معمولی است. پس کدام یک می‌تواند دستگاه برنده باشد؟ دعوت می‌کنیم تا برای یافتن پاسخ این سوال، ویدیوی زیر را مشاهده کنید:

این ویدیو به طور شفاف ثابت می‌کند که نگاه اجمالی به مشخصات سخت افزاری در انتخاب موبایل کار درستی نیست و باید دقت بیشتری روی جزییات داشت.

شما چه فکری می‌کنید؟ به نظر شما کدام موبایل ارزش خرید بیشتری دارد؟

منبـع NOKIAMOB
دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید