تماشا کنید: پخش زنده کنفرانس نوکیا در MWC 2019 با ترجمه همزمان

زمان مورد نیاز مطالعه: 3 دقیقه
05 اسفند 1397

اگر اخبار روزهای گذشته را دنبال کرده باشید حتما در جریان هستید که نوکیا موبایل امروز در حاشیه کنفرانس MWC 2019 رویدادی اختصاصی را برنامه ریزی کرده تا در آنجا از محصولات جدید خود پرده برداری کند. اکنون خبر خوبی برای شما طرفداران نوکیا داریم.

کنفرانس MWC 2019 نوکیا با ترجمه همزمان، تنها در مای نوکیا 😊

سال گذشته ما در مای نوکیا برای اولین بار، ترجمه زنده و همزمان کنفرانس MWC 2018 را اجرا کردیم که با بازخوردهای مثبت بسیاری مواجه شدیم. حال امسال نیز بنا به درخواست های کاربران بر آن شدیم تا کنفرانس مهم نوکیا در کنگره جهانی موبایل را نیز به صورت زنده با ترجمه همزمان برای شما پوشش دهیم تا هیچ بخشی از این مراسم را از دست ندهید.

انتظار می رود نوکیا در MWC 2019 از چندین گوشی هوشمند جدید رونمایی کند، ولی پر اهمیت ترین گوشی هوشمندی که طرفداران نوکیا ماه ها و حتی سال ها منتظر از رسیدن آن بوده اند، نسل بعدی پرچمدار دوربین محور فنلاندی ها است. بر اساس شایعات، این دستگاه احتمالا نوکیا 9 PureView نام خواهد داشت و به یک دوربین پنج گانه منحصر به فرد مجهز شده است. ساعاتی پیش نیز مشخصات کامل این گوشی و جزئیات مربوط به دوربین آن فاش شد که ما را با این پرچمدار بیشتر آشنا کرد.

در کنار نوکیا 9 PureView، همچنین خبرهایی از معرفی دستگاه های نوکیا 4.2، 3.2، 1 پلاس و همچنین نسخه جدید نوکیا N9 نیز وجود دارد که ممکن است در این رویداد شاهد معرفی آنها باشیم. همچنین در کنار گوشی های جدید نوکیا، ممکن است در کنگره جهانی موبایل، این شرکت از لوازم جانبی جدید خود از قبیل شارژرهای وایرلس و... نیز رونمایی کند.

رویداد Nokia Mobile امروز (5 اسفند) در ساعت 18:30 به وقت ایران (۴ بعد از ظهر به وقت محلی) آغاز خواهد شد، ولی ما در مای نوکیا از کمی پیش از شروع کنفرانس (ساعت 18:15) با شما همراه خواهیم بود و حواشی این رویداد را نیز پوشش می دهیم. بنابراین برای تماشای زنده کنفرانس نوکیا با ترجمه همزمان تیم مای نوکیا، ساعت 18:15 همراه ما باشید.

دیدگاه ها
دیدگاه جدید بنویسید
برای نوشتن دیدگاه جدید باید ابتدا وارد سایت شوید
دیدگاه شما با موفقیت منتشر شد :)
شما باید یک متن بنویسید!
شما از سایت خارج شده اید، لطفا مجددا وارد شوید